GPS w samochodzie

Załóż monitoring GPS do swojego samochodu. Uzyskaj dostęp do auta poprzez system monitorowania pojazdów GPS. doskonały system do aut terenowych i świetne mapy pozwolą analizować historię przejechanych tras nawet tych najtrudniejszych w terenie. Monitoruj to co najważniejsze i odtwarzaj kiedy chcesz oraz udostępniaj swoim znajomym na profilu.

Analizuj sposób jazdy wykorzystując Ecodriving oraz Money Care. Doskonal swoją jazdę autem w każdych warunkach. Wyzbądź się złych nawyków i popraw to co niezbędne aby być jeszcze lepszym kierowcą.

 

GPS w Samochodzie

 

GPS w samochodzie to doskonałe narzędzie i funkcja, która ułatwia wiele procesów. Lokalizacja GPS, monitoring auta, kontrola paliwa, śledzenie samochodu. Od tej pory zawsze będziesz miał dokładne informacje gdzie znajduje się Twój samochód nawet jeśli udostępnisz go innym. Pełna informacja pozwoli dokładnie orientować się w jaki sposób samochód był eksploatowany i co się z nim działo. Dobry nadajnik GPS – lokalizator GPS do samochodu pozwoli pozyskiwać wszystkie niezbędne informacje jakie tylko zamierzasz uzyskiwać ze swojego samochodu. Jeśli podpowiesz nam co chciałbyś wiedzieć albo do jakiego typu informacji chcesz mieć bieżący dostęp pomożemy dobrać odpowiedni nadajnik GPS abyś nie musiał niepotrzebnie za niego przepłacać.

Wyznaczanie odpowiednich stref po których ma się poruszać samochód którego jesteś właścicielem pozwoli mieć pełną czujność nad tym gdzie się on w bieżącym czasie porusza, z jaką prędkością jeździ, ile paliwa zostało do niego zatankowanego albo czy w jakiś niestosowny sposób nastąpił ubytek paliwa z baku. Każda forma opuszczenia strefy wyznaczonej na mapie po jakiej ma jeździć samochód może być ustawiona jako alert o którym zostaniesz poinformowany w formie wiadomości SMS.

Sprawdź nasz system monitorowania pojazdów GPS. Zadzwoń lub napisz a my przygotujemy odpowiednią ofertę.