Auto z OC wynajem

Auto z OC wynajem przysługuje każdemu właścicielowi samochodu, którego auto ucierpiało, zostało uszkodzone w kolizji drogowej. Jeżeli Twój samochód został uszkodzony z winy sprawcy pamiętaj, że przysługuje Ci samochód zastępczy z jego polisy OC. Wynajmij auto zastępcze z polisy OC na koszt ubezpieczyciela sprawcy wypadku. KorzystaJ z samochodu do dnia naprawienia swojego auta w autoryzowanym serwisie lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku stwierdzenia szkody całkowitej.

Samochód zastępczy z OC w klasie auta uszkodzonego podstawimy pod wskazany adres. Wypożyczalnia aut bez limitu km oraz bez kaucji pozwoli korzystać z samochodu bez żadnych ograniczeń i ukrytych kosztów. Nie wynajmuj auta na własny koszt w sytuacji kiedy możesz mieć auto z OC za darmo! Samochód zastępczy bezgotówkowo podstawimy w klasie auta uszkodzonego do 24h od zgłoszenia do nas sprawy przez formularz zgłoszeniowy na stronie głównej.

Auto z OC Wynajem – Samochód z Polisy Sprawcy

 

Auto zastępcze z OC przysługuje niezależnie od firmy, towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym była wykupiona polisa sprawcy wypadku. Nie wynajmuj auta zastępczego na własny koszt i kosztem swoich zniżek z własnego AC. Korzystaj świadomie z własnego prawa, przywileju i polisy. Zostań świadomym użytkownikiem i nie daj się naciągać firmom ubezpieczeniowym. Jeżeli będziesz miał kłopot z uzyskaniem odszkodowania za uszkodzony pojazd lub wypłacone odszkodowanie będzie rażąco niskie napisz do nas, a podpowiemy co z tym dalej zrobić.

Pamiętaj, że poza dochodzeniem odszkodowania przysługuje Ci również zwrot:

  • za holowanie samochodu do autoryzowanego serwisu naprawczego,
  • zwrot kosztów wynajmu auta zastępczego jeżeli poniosłeś koszty z nim związane z własnej kieszeni,
  • zwrot kosztów przeprowadzonego badania technicznego pojazdu po jego naprawie,
  • odsetki za zwłokę w przypadku nieterminowego wypłacenia odszkodowania.

Zajmujemy się również dochodzeniem odszkodowań za wypadek autem w całym kraju. Reprezentujemy naszych klientów i skutecznie im doradzamy co powinni zrobić aby uzyskać odszkodowanie od firm ubezpieczeniowych. Jeżeli chcesz zostań naszym klientem poprowadzimy również Twoją sprawę.

Pomożemy również uzyskać auto zastępcze z OC bezgotówkowo w 24h od zgłoszenia.